Promowali szlak Green Velo we Lwowie

0

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego promowali we Lwowie nasz region oraz Wschodni Szlak Rowerowy. Wizyta na VII Polsko-Ukraińskim Festiwalu Partnerstwa była także okazją do umacniania przyjaznych stosunków z mieszkańcami Ukrainy.

Fot. podkarpackie.pl

Polsko-Ukraiński Festiwal Partnerstwa to impreza popularyzująca polską kulturę, turystykę oraz rynek pracy wśród mieszkańców Ukrainy. To również doskonała okazja do umocnienia więzów partnerskich łączących Lwów z Województwem Podkarpackim. W programie Festiwalu znalazły się m.in. debaty poświęcone rozwojowi miast, turystyce i jej wpływowi na życie mieszkańców, wystawy i koncerty. Zorganizowany został także jarmark, na którym polskie miasta i regiony zaprezentowały swoje oferty turystyczne.

Podkarpackie było bardzo widoczne podczas trzydniowej imprezy. Oprócz samorządu województwa, któremu przewodniczył Piotr Pilch, członek zarządu województwa podkarpackiego, reprezentowane było przez samorządy Przemyśla i Rzeszowa. Województwo podkarpackie włączyło się w realizację kulturalnego programu Festiwalu, poprzez zapewnienie występu zespołu Żmije i organizację stoiska promocyjnego.

Na stoisku promocyjnym Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo mieszkańcy Lwowa mogli zapoznać się z ofertą szlaku. Przedstawiciele 4 województw Polski Wschodniej – lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego i świętokrzyskiego – informowali zainteresowane osoby o przebiegu szlaku i otaczających go atrakcjach turystycznych. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Galeria zdjęć, fot. podkarpackie.pl

elubaczow.com, podkarpackie.pl

Ten baner wyświetlono 255 738 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here