Promowali szlak Green Velo we Lwowie

0

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego promowali we Lwowie nasz region oraz Wschodni Szlak Rowerowy. Wizyta na VII Polsko-Ukraińskim Festiwalu Partnerstwa była także okazją do umacniania przyjaznych stosunków z mieszkańcami Ukrainy.

Fot. podkarpackie.pl

Polsko-Ukraiński Festiwal Partnerstwa to impreza popularyzująca polską kulturę, turystykę oraz rynek pracy wśród mieszkańców Ukrainy. To również doskonała okazja do umocnienia więzów partnerskich łączących Lwów z Województwem Podkarpackim. W programie Festiwalu znalazły się m.in. debaty poświęcone rozwojowi miast, turystyce i jej wpływowi na życie mieszkańców, wystawy i koncerty. Zorganizowany został także jarmark, na którym polskie miasta i regiony zaprezentowały swoje oferty turystyczne.

Podkarpackie było bardzo widoczne podczas trzydniowej imprezy. Oprócz samorządu województwa, któremu przewodniczył Piotr Pilch, członek zarządu województwa podkarpackiego, reprezentowane było przez samorządy Przemyśla i Rzeszowa. Województwo podkarpackie włączyło się w realizację kulturalnego programu Festiwalu, poprzez zapewnienie występu zespołu Żmije i organizację stoiska promocyjnego.

Na stoisku promocyjnym Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo mieszkańcy Lwowa mogli zapoznać się z ofertą szlaku. Przedstawiciele 4 województw Polski Wschodniej – lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego i świętokrzyskiego – informowali zainteresowane osoby o przebiegu szlaku i otaczających go atrakcjach turystycznych. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Galeria zdjęć, fot. podkarpackie.pl

elubaczow.com, podkarpackie.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here