Niedziela z myśliwymi w Horyńcu-Zdroju

1

Prezentacja ptaków drapieżnych i psów myśliwskich, koncert Sygnalistów Myśliwskich czy pokazy wabienia jeleni – to tylko wybrane atrakcje, które czekać na nas będą podczas XVI Gali Myśliwskiej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (9.09) w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju.

Fot. Tomasz Mielnik, arch.

W programie znalazły się także pokazy i prezentacje kulinarne połączone z degustacjami dziczyzny, występ chóru myśliwskiego z Zamościa, konkurs rysunkowy dla dzieci. Dostępne będą wystawy kolekcjonerskie, trofeistyki i stoiska handlowe. Otwarta zostanie jedyna w Polsce strzelnica laserowa z rzutkami. Gwiazdami wieczoru będą zespoły „Eliksir” i „Maczo”. Galę poprowadzi Przemysław Malec – myśliwy, prowadzący program o łowiectwie „Magazyn Darz Bór” w telewizji Adventure HD.

Na Galę zapraszają Gmina Horyniec-Zdrój, Polski Związek Łowiecki ZO Przemyśl oraz Starostwo Powiatowe w Lubaczowie. Wydarzenie połączone będzie z obchodami 95-lecia Polskiego Związku Łowieckiego oraz IV Powiatowym Festiwalem Tradycji i Kuchni Myśliwskiej.

Szczegółowy program na plakacie.

AH, elubaczow.com

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here