Susiec, Narol: Śmiertelny wypadek podczas jazdy quadem

2

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na terenie kompleksu leśnego w gminie Susiec. W zdarzeniu brał udział 29-letni mieszkaniec gminy Narol.

Fot. KPP Tomaszów Lub.

Wczoraj (21.08) w godzinach rannych do Posterunku Policji w Narolu zgłosił się jej 29-letni mieszkaniec tej gminy. Mężczyzna poinformował, że jego 44-letni kolega został poszkodowany w wypadku. Do tego zdarzenia miało dojść dzień wcześniej, kiedy to razem wybrali się do lasu na przejażdżkę quadem.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że podczas jazdy, czterokołowiec uderzył w drzewo, skutkiem czego doszło do wywrócenia się pojazdu. 29-latek miał zostawić swojego kolegę na miejscu wypadku i wrócić do domu. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna dopiero następnego dnia rano zgłosił się na Policję informując o zdarzeniu. Na miejscu zdarzenia, w miejscowości Paary, policjanci znaleźli pojazd oraz leżącego obok 44-letniego mężczyznę. Lekarz stwierdził jego zgon.

29-letni mężczyzna został zatrzymany. Będą wykonywane z nim czynności procesowe. Obecnie tomaszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Lubelskim ustalają przebieg i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

elubaczow.com, KPP Tomaszów Lub.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here