Świat Dziecka na Rynku w Lubaczowie

11

W środę, 15 sierpnia o godz. 14:00 lubaczowski Rynek oddany będzie dzieciom. Wszystkie niespodzianki dedykowane będą właśnie najmłodszym, a wszystko po to, by na ich twarzach pojawił się uśmiech.

fot. Agencja art-music.

Świetną zabawę gwarantują dmuchańce, dlatego będą one główną atrakcją. Na rynku, który zamieni się w ogromny plac zabaw, dostępne będą również kule wodne, zjeżdżalnie, tory przeszkód, eurobungee. Całość dopełnią stoiska z watą cukrową i popcornem.

Do Świata Dziecka na Rynku zapraszają Agencja Artystyczna „Art-Music” i Urząd Miejski w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

11 komentarze

  1. Pierwsza godzina „gratis” tyle że wtedy dziwnym trafem jeszcze „się rozkładają”, później drogie żetony i czas liczony z zegarmistrzowską precyzją. Każdy gówniany dmuchaniec to inny żeton. Nawet jak się dzieciakowi nie spodoba to już przepada. A Ty rodzicu zaciskaj zęby i wydawaj kolejne piątki stojąc w długiej kolejce bo z żetonami to jeszcze robią małą gastronomię. Sorry, ale w takiej formie miasto raczej traci wizerunkowo, sporo rodziców nauczonych doświadczeniem z lat poprzednich po prostu nie przyjdzie aby uniknąć tychże perypetii. Albo zrobić z rozmachem, nastawiać tych dmuchańców i niech będzie za darmo, albo wogóle sobie odpuścić.

    • To niech ogłoszą że jest to prywatna impreza na której zarabia prywatna firma a nie ściema o świecie dziecka oraganizowanym przez miasto. Wystarczy trochę pojeździć po Polsce gdzie w miastach takie imprezy rodzinne są organizowane i za nic się nie płaci.Nawet Oleszyce coi takiego robią na dzień dziecka.

    • A za czyje jest ta pierwsza „darmowa” godzina? Poza tym problemem jest ilość tych dmuchańców i obsługa – kolejki za żetonami i kolejki na wejście. Zupełnie jakby zrobili komunikację miejską jednym busem. 30 osób czeka a bus zabierze 7. Cieszysz się że jest bus czy klniesz że i tak musisz i tak na piechotę zasuwać? Albo coś robić od początku do końca tak jak powinno albo nie zabierać się wcale.

  2. I po raz kolejny wychodzi małomiasteczkowa mentalność ludzi. Ci którzy nie mają pojęcia o niczym, mają najwięcej do powiedzenia. Jak to łatwo można kogoś podsumować negatywnie, nie znając podstawowych faktów. Kiedy nic się nie dzieje – źle. Kiedy coś zorganizują – jeszcze gorzej. Ludziom jeszcze nikt nigdy nie dogodził. Przecież nikt nikogo nie zmusza do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Nikt na siłę nie wdziera nikomu ,,ciężko zarobionych,, pieniędzy z rąk. Fajnie jest usiąść pod parasolą z procentem w ręce i komentować drugiego człowieka. A może masz ochotę jeden czy drugi zamienić się choć raz i stać kilka godzin w 30- sto stopniowym upale. Gdy nie masz czasu nawet wyjść do toalety, bo ludzie narzekają, że po pięciu minutach za długo stoją w kolejce. Przejdź się jeden z drugim do lubaczowskich decyzyjnych osób i poproś o fundusze na zorganizowanie darmowej imprezy dla dzieci. Trzymam kciuki za powodzenie tej misji.
    Dlatego apeluję do nielicznego grona inteligentnych ludzi mieszkających w naszym mieście o ignorowanie pustego i głupiego gadania ludzi nie majacych pojęcia o życiu. A wszystkim, którzy starają się uświetnić i promować nasze małe środowisko życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki. Skaczcie wysoko, aby przeskoczyć wszystkie rzucane pod nogi kłody.

    • Ale promować trzeba z głową. Nie robić 10 bzdurnych „wydarzeń” na pół gwizdka, zrobić 1-2 ale z rozmachem. Jakoś sąsiednie gminy nie mają z tym problemu, bardzo dobrym przykładem jest tu Cieszanów. Mniejsza gmina, mniejsze środki ale ludzie potrafią z tego ukręcić coś konkretnego. Częściej słyszy się o imprezach z Cieszanowa nawet w ogólnopolskiej telewizji, a u nas co? I nie, nie marudzę, fajnie że jest coś robione, ale pchanie się w ilość a nie jakość to droga w ślepy zaułek. Sam prowadzę firmę w naszym miasteczku ale w życiu nie wystartuję w przetargu gdzie głównym kryterium wyboru jest cena. A jakoś dobrze mi się prosperuje mimo że klientów jest dość wąskie grono i nie mam oszałamiającej ilości zleceń…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here