Przed nami Festiwal ARTS OF NAROL

0

Niebawem w Narolu odbędzie się kolejna impreza – trzydniowy Festiwal ARTS OF NAROL, który ruszy 13 sierpnia. Nowo brzmiące wydarzenie to znamy nam „Festiwal Narol Arte”. Dalej więc będziemy mogli obcować ze sztuką, muzyką i kulturą na światowym poziomie.

Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu, fot. Tomasz Mielnik, arch.

Dotychczas „Festiwal Narol Arte”, które od lat cieszył się stałą publicznością, prowadzony był przez Fundację Pro Academia Narolense, a kwestiami organizacyjnymi i finansowymi zajmowały się Gmina Narol i Gminny Ośrodek Kultury w Narolu. W tym roku ten ciężar spoczywa tylko na Gminnym Ośrodku Kultury. Nowy realizator chce zachować tradycję wydarzenia, ale pod nowym szyldem – Festiwal ARTS OF NAROL.

Podczas trzech dni (13-15.08) dostępna będzie wystawa i odbywać się będą koncerty. W programie przewidziane są również warsztaty wokalne muzyki gospel, gry na gitarze z Adamem Palmą oraz gry na fortepianie z Krzesimirem Dębskim. Zajęcia pomogą uczestnikom pozyskać nowe doświadczenia i sprzyjać będą poszerzeniu umiejętności wokalnych.

Festiwal Arts of Narol odbędzie się 13-15 sierpnia 2018. Gwiazdą festiwalu będzie Krzesimir Dębski, Adam Palma i zespół HEAVEN Up oraz Krzysztof Polnik, Marcin Materniak.
W programie przewidziane są także elementy edukacyjne w postaci warsztatów wokalnych muzyki gospel, gry na gitarze i fortepianie. Głównym celem Programu jest szeroko pojęta promocja Województwa Podkarpackiego, które jest Oficjalnym Partnerem Arts of Narol.

Ten baner wyświetlono 136 716 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here