Przed nami Festiwal ARTS OF NAROL

0

Niebawem w Narolu odbędzie się kolejna impreza – trzydniowy Festiwal ARTS OF NAROL, który ruszy 13 sierpnia. Nowo brzmiące wydarzenie to znamy nam „Festiwal Narol Arte”. Dalej więc będziemy mogli obcować ze sztuką, muzyką i kulturą na światowym poziomie.

Centrum Koncertowo-Wystawiennicze w Narolu, fot. Tomasz Mielnik, arch.

Dotychczas „Festiwal Narol Arte”, które od lat cieszył się stałą publicznością, prowadzony był przez Fundację Pro Academia Narolense, a kwestiami organizacyjnymi i finansowymi zajmowały się Gmina Narol i Gminny Ośrodek Kultury w Narolu. W tym roku ten ciężar spoczywa tylko na Gminnym Ośrodku Kultury. Nowy realizator chce zachować tradycję wydarzenia, ale pod nowym szyldem – Festiwal ARTS OF NAROL.

Podczas trzech dni (13-15.08) dostępna będzie wystawa i odbywać się będą koncerty. W programie przewidziane są również warsztaty wokalne muzyki gospel, gry na gitarze z Adamem Palmą oraz gry na fortepianie z Krzesimirem Dębskim. Zajęcia pomogą uczestnikom pozyskać nowe doświadczenia i sprzyjać będą poszerzeniu umiejętności wokalnych.

Festiwal Arts of Narol odbędzie się 13-15 sierpnia 2018. Gwiazdą festiwalu będzie Krzesimir Dębski, Adam Palma i zespół HEAVEN Up oraz Krzysztof Polnik, Marcin Materniak.
W programie przewidziane są także elementy edukacyjne w postaci warsztatów wokalnych muzyki gospel, gry na gitarze i fortepianie. Głównym celem Programu jest szeroko pojęta promocja Województwa Podkarpackiego, które jest Oficjalnym Partnerem Arts of Narol.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here