Gogol Bordello na mocny początek tegorocznego CRF

1

Na nieco ponad tydzień przed rozpoczęciem imprezy, organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu po raz kolejny mocno zaskoczyli. Do składu dołącza nowojorska ekipa – Gogol Bordello!

Fot. Adrian Gonzales, Gogol Bordello at Free Press Summer Fest 2013, CC BY-ND 2.0

Kolejna niespodzianka na tegorocznym Cieszanów Rock Festiwalu! Organizatorzy „odpalają” scenę główną już w czwartek (16 sierpnia), a wystąpi na niej gwiazda amerykańskiego punk rocka – zespół Gogol Bordello. Ekipa z Nowego Jorku to doskonale znany band grający żywiołowego punk rocka z domieszką muzyki cygańskiej. Zespół miał najpierw pierwotnie zagrać na Czad Festiwalu, ale tę imprezę odwołano. Amerykanie koniecznie jednak chcieli spotkać się z polską publicznością i jako najlepszą okazję i lokalizację wybrali właśnie Cieszanów Rock Festiwal. Na scenie głównej pojawią się już w czwartek 16 sierpnia o godzinie 21:45, a ich występ poprzedzą koncerty Frontside i The Analogs.

Informację o występie Gogol Bordello doskonale przyjęli fani CRF.

– Brawo CRF !!!! Czapki z głów

– no i to jest najgrubsza wiadomość, bo to jest przekozacki zespół!

– I takie informacje lubie:) jestescie wielcy!

Organizatorzy CRF poinformowali także, że karnet obowiązujący na tegoroczny festiwal uprawnia do uczestnictwa w czwartkowych koncertach na scenie głównej. Więcej informacji znajdziecie na stronie: cieszanowrockfestiwal.pl.

Tymczasem posłuchajcie jak gra Gogol Bordello.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here