TVP3 Rzeszów: W niedzielę audycje na żywo z Wielkiego Finału Festiwalu Kresów

0

Podczas niedzielnego Wielkiego Finału tegorocznego Festiwalu Dziedzictwa Kresów w Baszni Dolnej gościć będzie ekipa telewizji TVP3 Rzeszów. W ramach cyklu „Lato w regionach” na antenie TVP3 i TVP3 Rzeszów zaplanowano sześć wejść antenowych.

fot. elubaczow.com, arch.

Reporterzy programu „Lato w regionach” wraz z organizatorami i uczestnikami wydarzenia podsumują tegoroczną edycję festiwalu oraz przyjrzą się odbywającym się w Baszni Dolnej konkursom, warsztatom i występom artystycznym nawiązującym do historii i kultury Kresów Wschodnich. Ostatni dzień Festiwalu Dziedzictwa Kresów ma być w dużej mierze poświęcony kresowym smakom. Wizyta ekipy TVP3 Rzeszów będzie więc okazją do przybliżenia widzom z całej Polski tajników tamtejszej kuchni słynącej z prostoty i wykorzystania regionalnych produktów. Ludzie zaangażowanymi w promowanie swojej małej ojczyzny w rozmowach z dziennikarzami przedstawią także inne wizytówki tego regionu, którymi bez wątpienia są piękne krajobrazy i zabytki.

Relacje z Baszni Dolnej w niedzielę 5 sierpnia w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 11.45, 14.05, 15.00, 17.00, 17.30 i 18.15.

Programy będzie można oglądać także poprzez mobilną aplikację TVP Stream, na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz na Platformie Hybrydowej TVP w serwisie TVP Bieszczady.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here