Cieszanów Rock Festiwal górą! „Bo tu jest klimat!”

0

Cieszanów Rock Festiwal umacnia swoją pozycję na koncertowej mapie Polski. Fani zjeżdżają w nasze okolice, bo „tu jest prawdziwy klimat!”.

Miniony piątek był wyjątkowo zaskakującym dniem w muzycznej branży w naszym kraju. Właśnie wtedy organizatorzy Czad Festiwalu, który miał odbyć się w dniach 15-18 sierpnia w Straszęcinie koło Dębicy, oficjalnie poinformowali na Facebook’u, że tegoroczne edycja imprezy zostaje odwołana. Jako powód podano „małe zainteresowanie oraz niechęć i utrudnienia ze strony niektórych lokalnych środowisk”. Agencja Artystyczna ARENA przeprosiła za zaistniałą sytuację i poinformowała o zwrocie pieniędzy dla osób, które już kupiły bilety. Na reakcję fanów nie trzeba było czekać długo. W setkach komentarzy zarzucono organizatorom m.in. brak profesjonalizmu, a nawet „kradzież terminu CRF” i przegraną wojnę z bardziej klimatyczną imprezą.

Kradniecie termin Cieszanowa i sie dziwicie, że nikt nie chce przyjechać? Dobry festiwal to coś wiecej niż zespoły z górnej półki, i drogie bilety…

Zawsze bylem na crf i na czadzie. W tym roku przez ich zagranie wybralem cieszka. Klimat wyrypany w kosmos. Czad nawet sie do tego poziomu nie zblizyl. Takze zapraszam wszystkich na Cieszanów! Nie pozalujecie:)

Nic straconego i tak już dawno wybraliśmy Cieszanów

Wśród komentarzy pojawia się znacznie więcej ocen opisujących CRF jako festiwal, na którym czuje się prawdziwy klimat. Całą sytuację sprytnie wykorzystali także organizatorzy roztoczańskiej imprezy. Na swoim profilu zachęcają, by nie rezygnować z czadowego lata.

Całe zamieszanie dało sporą okazję do dodatkowej promocji CRF, a to sprawia, że tegoroczna edycja może być wyjątkowa, nie tylko pod względem frekwencji, ale także klimatu, bo u nas naprawdę #CieSzanują!

Pamiętajcie, że jeszcze tylko dziś można kupić bilety w obniżonej cenie. Więcej informacji na stronie cieszanowrockfestiwal.pl.

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018 r.

Zobaczcie także oficjalny spot tegorocznego CRF.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here