Znów można spędzić wakacje z Football Academy. Rusza drugi turnus półkolonii

0

Już pierwsza grupa małych sportowców półkolonii Football Academy spędziła piłkarskie wakacje. Dla tych, co nie zdążyli lub nie mogli uczestniczyć w zabawach organizatorzy przygotowali drugi turnus, który ruszy w poniedziałek (30.07).

– Dołącz do kolegów z grupy i przeżyj z nami najlepsze wakacje w mieście! – zachęca Football Academy Lubaczów. Bez zwątpienia szkółka może używać takiego sformułowania, bo udowodniła już, że imprezy przez nich organizowane podobają się dzieciom. Chwile spędzone z piłką, wiele konkursów, wyjazdy na basen, zajęcia fitness i masa ciekawostek (trenerzy przybliżają swoim podopiecznym wiedzę o najlepszych piłkarzach, stadionach, drużynach) niosą ze sobą wiele emocji i sprawiają, że wakacje zaliczają się do tych niezapomnianych.

Dla tych, którzy jeszcze nie przeżyli piłkarskich wakacji, ale także dla tych, którzy chcą je powtórzyć Football Academy przygotowała drugi turnus. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku (30.07) do piątku (03.08) w godz. 8:00 – 15:00, przeznaczone są dla dzieci z roczników 2006-2012. Liczba miejsc jest ograniczona więc jak najszybciej warto podjąć decyzję o spędzeniu wakacji w piłkarskim stylu.

Cena dla zawodników Football Academy to 350 zł, a cena dla zawodników spoza Football Academy – 390 zł.

Więcej informacji na stronie footballacademy.pl.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here