Kosiniak-Kamysz apeluje o rozpisanie wyborów samorządowych

2

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak Kamysz zaapelował do premiera Morawieckiego w Muninie koło Jarosławia o jak najszybsze rozpisanie wyborów samorządowych.

Panie premierze nie ma na co czekać, trzeba jak najszybciej ogłosić wybory. Wszyscy są w blokach startowych, pan nie może regulować tej daty (…) wiele osób chce już rozpocząć kampanię.

Prezes ludowców zadeklarował również, że PSL wystawi swoich kandydatów we wszystkich województwach i większości powiatów.

2 komentarze

  1. Władek zejdź na ziemię, gdzie Ty byłeś gdy PSL rządził razem z PO przez 8 lat i dlaczego podnieśliście wiek emerytalny, ukradliście ludziom pieniądze z OFE, powiększyliście dług publiczny, podnieśliście podatek VAT z 22 do 23 % , podatek na ubranka dziecięce, przymykaliście oko na mnóstwo afer z Amber Gold na czele i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać, ale po co? Wyborcy sami Was już raz zweryfikowali i na pewno zrobią tak ponownie, więc lepiej nie namawiaj premiera do szybszego rozpisania wyborów , bo źle to się dla PSL-u i PO skończy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here