Weekend z Koterskim i Rusinkiem w Horyńcu-Zdroju

0

Trwa Art Festiwal. Od ponad tygodnia w Horyńcu-Zdroju odbywają się prelekcje, wernisaże i spotkania. Co organizatorzy zaplanowali na najbliższy weekend?

Tym razem będziemy mieć możliwość zobaczyć się z Markiem Koterskim. Już w piątek reżyser spotka się z nami promując książkę „Dzień świra i inne teksty filmowe”. W czasie wizyty odbędzie się pokaz specjalny filmu „Baby są jakieś inne”.

W sobotę organizatorzy Art Festiwalu wyświetlą „Ginger i Fred” w reżyserii Federico Fellini, odbędzie się spektakl „Nie lubię pana, panie Fellini” w wykonaniu Małgorzaty Bogdańskiej, a dzień zakończy się dyskoteką festiwalową „Art Disco Fest”.

Niedziela rozpocznie się „Czułymi Czytankami” z udziałem sekretarza noblistki Wisławy Szymborskiej – Michała Rusinka. Na warsztat będzie brana książka „Kefir w Kairze”. Literaturoznawca spotka się z nami także popołudniu w czasie promocji książki „Jacyś złośliwi bogowie zakpili z nas okrutnie. Korespondencja Wisławy Szymborskiej i Zbigniewa Herberta z lat 1955–1996”.

Szczegółowy program festiwalu, który potrwa do 25 sierpnia jest dostępny na stronie artystycznyzdroj.pl, a bieżące relacje i zapowiedzi możecie śledzić na profilu fb.com/artystycznyzdroj.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here