Piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów mają nowego trenera

1

Rywalizująca w jarosławskiej klasie okręgowej drużyna seniorów Pogoni-Sokoła Lubaczów ma nowego trenera. Został nim Mariusz Błaszczyk, który funkcję tę będzie łączył z grą w polu.

Krystian Halejcio nie jest już trenerem Pogoni-Sokoła. Zastąpił go Mariusz Błaszczyk.

O zmianie na stanowisku trenera klub poinformował na swojej stronie internetowej.

Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów z przyjemnością informuje, iż nowym trenerem pierwszej drużyny został Mariusz Błaszczyk. Trener ten, to wieloletni zawodnik i wychowanek Czuwaju Przemyśl. W ostatnich latach Mariusz łączył z powodzeniem funkcję trenera i zawodnika w czołowym klubie Jarosławskiej Klasy Okręgowej Granicy Stubno, z którą to awansował w sezonie 2016/2017 do IV ligi i bronił jej barw na tym poziomie rozgrywkowym jako grający trener. W poprzednim sezonie Mariusz prowadził drużynę Transhad Dynovia Dynów – czytamy w komunikacie.

Zarząd Klubu dodał sprecyzował ponadto, że nowy trener swoją funkcję będzie łączył z grą w polu, co ma być dużym wzmocnieniem drużyny.

Zarząd Klubu podziękował także dotychczasowemu trenerowi Krystianowi Halejcio za pół roku pracy klubie, życząc jednocześnie samych sukcesów w dalszej pracy trenerskiej oraz życiu prywatnym.

Piłkarze MKS-u sezon w jarosławskiej „okręgówce” zainaugurują meczem w zespołem z Kaszyc, który zaplanowano na drugi weekend sierpnia. Teraz zawodników czeka okres przygotowań, w trakcie którego zaplanowano m.in. kilka spotkań sparingowych.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here