Gospodynie z Cieszanowa podbijają ogólnopolskie media

0

Takiej promocji nasza okolica nie miała od lat. Wszystko za sprawą gospodyń z Cieszanowa, które postanowiły nakręcić teledysk i ulepić pierogi dla muzyków z The Rolling Stones.

O aktywności grupy śpiewaczej Niezpominajki z Cieszanowa w ostatnim czasie informowały rozmaite media ogólnopolskie – materiały opublikowały m.in.: tvn24.pl, fakt.pl, wprost.pl, a panie gościły także na antenie Trójki – Programu 3 Polskiego Radia oraz w studio „Pytanie na śniadanie” w TVP2. Takiej promocji w ogólnopolskich mediach nasza okolica nie miała od lat. Okazuje się jednak, że to nie koniec, bo dziś (02.07) na Rynku w Cieszanowie odbyła się premiera teledysku do piosenki Satisfaction, a Niezapominajki…

Obejrzyjcie zapowiedź teledysku.

… wybierają się do stolicy, chcą spotkać się z muzykami The Rolling Stones i zaprosić ich na Cieszanów Rock Festiwal, bo ich aktywność jest m.in. elementem promocji tej imprezy.

– Trzymajcie mocno kciuki za nasze ulubione Niezapominajki!!! Miejmy nadzieję, że uda im się z pierogami dotrzeć do Rolling Stoensów, bo do Warszawy wybierają się 8 lipca, będą lepić pierogi i śpiewać oczywiście na PATELNI!, a że teledysk ma formułę westernową to w Warszawie spotkamy się w SAMO POŁUDNIE :) – informuje Marcin Piotrowski z UMiG w Cieszanowie, który wspiera gospodynie.

Zobaczcie zdjęcia i film z premiery teledysku.

Zobaczcie także relację TVP3 Rzeszów.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here