Mikroklimat rozszerza swoją ofertę o przyjęcia weselne

0

Restauracja Mikroklimat w Lubaczowie rozszerza swoją ofertę i zachęca do organizacji przyjęć weselnych. W lokalu także kompleksowo obsłużą chrzciny, stypy, komunie, urodziny, spotkania biznesowe i klasowe.

Dzień Ślubu na zawsze zapada w pamięć Państwa Młodych i ich najbliższych. Warto więc zadbać, by w ten dzień wszystko było oryginalne i wyjątkowe. Taką gwarancję zapewnia Restauracja Mikroklimat w Lubaczowie. Osoby, które planują wesele muszą koniecznie zapoznać się z jej ofertą, bo w końcu nikt lepiej nie zapewni niepowtarzalnej atmosfery jak Mikroklimat.

Z całą pewnością polski charakter kuchni oraz profesjonalna obsługa dostarczą Gościom niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. W ofercie znaleźć można wachlarz kulinarnych propozycji już od 160 zł/os.:

– ciepły bufet na szwedzkim stole z daniami kuchni tradycyjnej: pierogi ruskie, z kaszą, z wątróbką, z kapustą, gołąbki z sosem borowikowym;
– swojski stół z wyrobami wiejskimi: szynka, boczek, kiełbasa swojska, smalczyk, ogórki kiszone, chleb własnego wypieku. Istnieje możliwość zamówienia pieczonego udźca wieprzowego;
– na stoły: dania ciepłe (do ustalenia, w menu znajdują się potrawy z kuchni tradycyjnej, ale na życzenie klienta przygotowywane są inne, np. z kuchni orientalnej);
– dla dzieci: fontanna czekoladowa z białą lub ciemną czekoladą, wata cukrowa, popcorn, w trakcie wesela dzieci przebywać i bawić się mogą z animatorem zabaw.

Mikroklimat w restauracji może pomieścić 100 osób, a do hotelu przyjąć 30 gości. W ofercie znajduje się 9 pokoi, które przygotowane mają 21 miejsc. W celu zapewnienia pełnej wygody, w razie potrzeby istnieje możliwość rozstawienia 9 dostawek. Dodatkowo do dyspozycji weselników pozostaje sala restauracyjna, sala barowa, taras przy barze, ogródek i parking. Atutem jest również lokalizacja restauracji, która mieści się w ścisłym centrum Lubaczowa.

Kontakt w sprawie organizacji wesel i imprez okolicznościowych:

tel. +48 516 945 251

e-mail kontakt@mikroklimat.net

Materiał promocyjny

 

Ten baner wyświetlono 160 384 razy.