Discovery Channel w Lisich Jamach

0

Ekipa telewizyjna Discovery Channel odwiedziła Lisie Jamy. W siedzibie producenta motocykli typu custom, firmy Game Over Cycles, odbyła się promocja nowego sezonu legendarnej serii American Chopper – najsłynniejszego na świecie programu o przerabianiu motocykli.

Fot. GOC

Informując zaproszonych dziennikarzy o nowych odcinkach programu, Discovery Channel chciało również zaprezentować mediom polską firmę, która także zajmuje się budową oraz modyfikowaniem motocykli i osiąga na tym polu międzynarodowe sukcesy. Poza tym podkarpackie Game Over Cycles ma pewne koneksje z Orange County Choppers, czyli firmą będącą bohaterem amerykańskiego programu. W 2016 roku podczas European Bike Week, największego festiwalu motocyklowego w Europie organizowanego co roku w Austrii, szef OCC Paul Teutul Senior wręczył GOC nagrodę dla stworzonego przez polską firmę Hard Rock Cafe Bike’a, który w prestiżowym konkursie firmy Custom Chrome zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Modyfikowany Harley” (video). Jak ujawnił szef GOC Stanisław Myszkowski, Paul Senior przyznał wtedy, że maszyna z Polski to najlepszy tematyczny motocykl, jaki widział w życiu. Myszkowski przyznaje też, że amerykański program był jedną z inspiracji przekształcenia jego pasji budowania motocykli z hobby w profesjonalną firmę oraz pracę.

Ekipa Discovery Channel spędziła na Podkarpaciu dwa dni odwiedzając warsztat GOC na Lisich Jamach oraz salon wystawowy w Rzeszowie, a także zlokalizowany w tym samym budynku salon Harley-Davidson Rzeszów, którego właścicielem jest Game Over Cycles. Nowe odcinki legendarnej serii pt. „Amerykański Chopper: Powrót Legendy” będą miały swoją premierę w Polsce 18 lipca (środa) o godz. 22:00 tylko na Discovery Channel.

Discovery Channel to edukacyjny kanał telewizyjny, założony w 1985 w Stanach Zjednoczonych. Discovery Channel jako globalna marka mediowa jest liderem w kategorii factual entertainment, czyli rozrywki opartej na faktach. Kanał, dystrybuowany w 100,8 milionach domów w Stanach Zjednoczonych, mogą oglądać także widzowie z 224 krajów i regionów z całego świata. W Polsce jest emitowany od 1996 roku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here