ZPM „Szarek” otwiera swój sklep w Lubaczowie

3

Dobrze znany na całym Podkarpaciu Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Szarek” będzie miał swój sklep firmowy w Lubaczowie. We wtorek (26.06) otwiera swoje drzwi klientom. W dniu otwarcia degustacja wyrobów prosto z grilla.

Od 27 lat firma oferuje najwyższej jakości mięso, doskonałe wędliny oraz wyroby garmażeryjne. „Szarek” słynie głównie z kiełbasy wiejskiej, boczku pieczonego z czosnkiem czy kiełbasy leśnej. Zakład stawia na specjalizacje i tradycję, co sprawia, że wyroby od lat cieszą się niesłabnącym uznaniem klientów z całego województwa podkarpackiego, ale także są nagradzane przez profesjonalne jury na szeregu konkursach i targach.

Do tej pory wyroby można było kupić na Widnej Górze (k. Jarosławia), gdzie mieści się siedziba Zakładu, ale także w Zarzeczu, Pruchniku, Jarosławiu. Produkty dostarczane są również do Rzeszowa, Przemyśla, Radymna, Przeworska, Kańczugi, Horyńca-Zdroju i Sieniawy. Oprócz sklepów firmowych otwarta została sieć barów oferująca smaczne i niedrogie posiłki.

Teraz wyroby firmy z łatwością dotrą do mieszkańców Lubaczowa i okolic.
We wtorek (26.06) przy ul. Mickiewicza 6 (wejście od strony ul. Konery, obok „starej przychodni” i apteki Mediq) zostanie otwarty nowy sklep firmowy. Dla klientów dostępny będzie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 16.30 i w soboty w godz. 7.00-13.00.

Artykuł promocyjny

Zobacz także

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here