W Wielkich Oczach i Łukawcu wzbogacili pracownie szkolne

0

Pracownie informatyczne, matematyczne i językowe Publicznej Szkoły Podstawowej w Wielkich Oczach i w Łukawcu wzbogaciły się o nowe wyposażenie o łącznej wartości 221 469,08 zł.

fot. wielkieoczy.pl

Sprzęt został kupiony w ramach projektu pt. „Rozbudowa infrastruktury sportowej oraz zakup wyposażenia do pracowni szkolnych PSP Wielkie Oczy oraz PSP Łukawiec”. Do szkół trafiło 30 kompletów sprzętu komputerowego dla uczniów, laptopy dla nauczycieli, tablice interaktywne, projektory krótkoogniskowe z uchwytami oraz drukarki laserowe. Pracownie wyposażono także w słuchawki, program do sterowania pracownią z komputerem, głośniki do zabudowy w biurku, stoliki i krzesła uczniowskie, biurka i obrotowe krzesła nauczycielskie oraz pomoce dydaktyczne.

– Zdobywanie umiejętności społecznych jest ważne, dlatego pozyskanie nowoczesnego sprzętu komputerowego cieszy podwójnie. Dzięki nowym pracowniom, nauczyciele będą mogli prowadzić nowoczesne i ciekawe lekcje wychodzące naprzeciw powszechnej edukacji informatycznej społeczeństwa oraz skomputeryzowanemu młodemu pokoleniu. Uczniowie mają do dyspozycji narzędzia umożliwiające multimedialną edukację na lekcjach przedmiotowych, możliwość rozwijania zainteresowań i podejmowania nowych inicjatyw. – pisze na stronie Gminy Wielkie Oczy Marzena Dziki.

Projekt został dofinansowany z Europejskich Funduszy Strukturalnych i Inwestycyjnych. Łączna kwota projektu to 221 469,08 zł (dofinansowanie 94 622,900 zł).

AH, elubaczow.com, wielkieoczy.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here