4 C
Lubaczów

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na trasie Narol-Płazów

Podobne wpisy

Do zdarzenia doszło wczoraj (17.06) rano w okolicy Płazowa na drodze krajowej nr 865 pomiędzy Narolem a Płazowem. Potrącony przez nieznany pojazd 43-letni rowerzysta zmarł na miejscu. Policjanci poszukują sprawcy wypadku, dlatego proszą świadków o kontakt.

Obraz przedstawiający Śmiertelne potrącenie rowerzysty na trasie Narol-Płazów

 

W niedzielę, w okolicach godziny 7:00, na trasie Narol – Płazów, przejeżdżający rowerzysta natrafił na leżącego w rowie mężczyznę, a obok niego rower. Wezwane na miejsce pogotowie, stwierdziło zgon mężczyzny. Ze śladów zabezpieczonych na miejscu zdarzenia wynika, że 43-letni rowerzysta, najprawdopodobniej został potracony przez samochód. Do zdarzenia doszło około godz. 7, na prostym odcinku drogi, niecałe 2 km za miejscowością Płazów w kierunku Narola.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub mogące mieć wiedzę na temat tego wypadku, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubaczowie ul. Słowackiego 14, tel. 16 632 83 10 lub 997.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz pełny kalendarz
Nasz patronat
Często czytane