Lubaczowski ŚDS ma już 15 lat

0

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubaczowie działa już 15 lat. Swój jubileusz świętować będzie w środę 20 czerwca w gościnnych progach Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Lubaczowie rozpoczął działalność 1 grudnia 2003 roku na mocy uchwały Rady Powiatu. Palcówka mieszcząca się w budynku przy ul. Konery 2 jest ostoją dla osób z zaburzeniami psychicznymi, które ukończyły 18 rok życia. Przez lata swojej działalności pomogła przystosować się do życia codziennego wielu osobom niepełnosprawnym.

W tym roku ŚDS obchodzić będzie jubileusz 15-lecia, który będzie doskonałą okazją na podsumowanie działalności i przywołanie wielu wspomnień. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10:00 okolicznościowymi przemówieniami. Następnie odbędzie się część artystyczna. Na scenie wystąpią podopieczni ŚDS, zespół muzyczny TNT z Lubaczowa prowadzony przez Piotra Kaczora i zespół taneczny z Oleszyc Moniki Jezuit. Uczestnicy zwiedzą także Kresową Osadę, a po objedzie oddadzą się zabawie tanecznej razem z DJ Wilu.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here