Radni wojewódzcy obradować będą w Kresowej Osadzie

2

Najbliższa sesja Sejmiku Województwa Podkarpackiego będzie wyjątkowa. Radni obradować będą 18 czerwca (poniedziałek) w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Fot. podkarpackie.pl

Powody organizowania sesji poza siedzibą są różne. Tym razem pretekstem do wyjazdu Radnych jest temat Ziemi Lubaczowskiej w polityce władz Województwa Podkarpackiego. Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie turystyki jako determinantu rozwoju regionu. Jako przykład spójności i komplementarności działań przedstawiony zostanie Związek Międzygminny „Ziemia Lubaczowska”. Radni będąc w Baszni Dolnej skupią się również na znaczeniu zasobów naturalnych zawracając swoją uwagę na uruchomienie kopalni siarki. W czasie obrad poruszone zostanie zagadnienie działania polskiego Oddziału Programu Współpracy Transgranicznej POLSKA-BIAŁORUŚ-UKRAINA 2014-2020.

Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 11:00, będzie doskonałą okazja do spotkania się z radnymi. Bezpośrednie rozmowy z pewnością przybliżą istotę i charakter problemów rozwojowych naszej lokalnej społeczności.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here