Wakacje w mieście? Można je spędzić ciekawie z Football Academy

0

W Football Academy ruszyły zapisy na letnie półkolonie. Na dzieci czekają dwa turnusy – 25-29 czerwca i 02-06 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona więc jak najszybciej warto podjąć decyzję o spędzeniu wakacji w piłkarskim stylu.

Na edycję letnich półkolonii zapraszają Football Academy Lubaczów, Oleszyce i Horyniec-Zdrój. – Dołącz do kolegów z grupy i przeżyj z nami najlepsze wakacje w mieście! – zachęcają i dodają, że nowe atrakcje, olbrzymia dawka piłkarskich emocji, zajęcia na ściance wspinaczkowej, wyjazdy na basen, treningi fitness, konkursy i to co wpadnie do głowy po drodze sprawi, że te wakacje będą wyjątkowe. Ponadto wykwalifikowani trenerzy przybliżą podopiecznym wiedzę o najlepszych piłkarzach, stadionach, drużynach, nie zabraknie także masy ciekawostek.

Zajęcia prowadzone będą w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w dwóch turnusach: 25-29.06.2018 (30 wolnych miejsc), i 02-06.07.2018 (30 wolnych miejsc). W półkolonii wziąć udział mogą dzieci urodzone w latach 2006-2012. Koszt uczestnictwa to 350 zł dla osób z Football Academy i 390 zł dla osób spoza Football Academy.

Więcej szczegółów i zgłoszenia na: footballacademy.pl.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here