Ruszyła kampania z vlogerami, a w niej m.in. Ziemia Lubaczowska

0

W sieci od kilku dni można obejrzeć już pierwszy z filmów w ramach kampanii promującej podkarpacką turystykę – PODKARPACKIE ODKRYWAM. Naturalnie! Na kanale YouTube – Kołem się Toczy – pojawił się videoblog z podroży po wschodniej części Podkarpackiego.

fot. Kadr z filmu promocyjnego.

W ramach kampanii realizowanej przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną powstanie 9 produkcji filmowych udostępnianych na kanałach YouTube, a na Facebooku, Instagramie i blogach powstanie w sumie kilkadziesiąt wpisów vlogerów.

Pierwszy film twórcy Kołem się Toczy promuje dwa szlaki rowerowe w województwie podkarpackim – Forteczną Trasę Rowerową wokół Przemyśla oraz podkarpacki, roztoczański odcinek Wschodniego Szlaku Rowerowego – Green Velo, a przy okazji inne atrakcje turystyczne tego obszaru. Podróżnik Karol Werner w ramach współpracy z PROT przemierzył Podkarpackie od Przemyśla na północ, aż po Gorajec i Horyniec–Zdrój, skąd na południe, wzdłuż granicy z Ukrainą pojechał trasą Green Velo m.in. przez Ziemię Lubaczowską. Film promujący turystykę rowerową w Podkarpackim zawiera informacje praktyczne dla rowerzystów, ukazuje niepowtarzalne miejsca, klimatyczne agroturystyki, zabytki sakralnej architektury drewnianej (cerkiew w Radrużu i Gorajcu), austriackie przemyskie forty, Zamek w Krasiczynie, Arboretum w Bolestraszycach, czy Wioskę Fantasy.

Zachęcamy do obejrzenia filmu (Ziemia Lubaczowska od 4:20)

Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Polub profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here