Lubaczów: Poszukiwany dyrektor do „Krainy Uśmiechu”

3

Burmistrz Krzysztof Szpyt rozpisał konkurs, który ma wyłonić dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 1 w Lubaczowie. Na zgłoszenia kandydatów chcących kierować „Krainą Uśmiechu” czekać będzie do 21 czerwca.

O dyrektorski fotel ubiegać się mogą osoby, które spełniają szereg wymagań. Szanse na zarządzanie placówką ma nauczyciel mianowany lub dyplomowany, który m.in. ukończył studia lub kurs z zarządzania i ma pięcioletni staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela. Na zatrudnienie może liczyć także osoba, która nie jest nauczycielem. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań stawianym kandydatom znaleźć na oficjalnej stronie Lubaczowa.

Oferty składać trzeba w zamkniętych kopertach z podanym imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym i numerem telefonu kontaktowego oraz dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Lubaczowie”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 czerwca w Urzędzie Miejski w Lubaczowie (ul. Rynek 26, w sekretariacie, pok. 7, w godzinach 8:30 – 15:30). Kandydaci mogą także składać oferty w postaci elektronicznej.

Szczegółowych informacji udziela Sekretarz Miasta Dorota Zwierzyńska (tel. 16 632 8010 w. 34).

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here