Niezapominajki kręcą teledysk dla The Rolling Stones. Możesz się przyłączyć!

4

Chcesz wystąpić w teledysku nagrywanym dla The Rolling Stones przez grupę śpiewaczą Niezapominajki? W cieszanowskim Amfiteatrze w środę wieczorem kręcony będzie teledysk, a organizatorzy potrzebują statystów.

Fot. Zespół Niezapominajki

Panie z grupy śpiewaczej Niezapominajki (średnia wieku: 65 lat) zawsze marzyły, że ich ukochany zespół The Rolling Stones zawita kiedyś do Cieszanowa. Gdy dowiedziały się, że marzenia nabrały realnych kształtów i do Polski przyjeżdżają ich idole z lat młodości, postanowiły coś dla nich zrobić. Po naradzie ustaliły, że podzielą się tym, co u nas najlepsze czyli pierogami i muzyką.

Opracowały własną wersję największego hitu The Rolling Stones – Satisfaction. Teraz dzięki pomocy przyjaciół planują nagrać do niej teledysk.

– Cały klip, tak jak i panie z Niezapominajek, ma być wypełniony humorem i liczymy na przednią zabawę przy jego realizacji! W akcję spontanicznie włączyli się mieszkańcy. Szykują się też pierogi, które Panie chcą przekazać członkom zespołu, gdy przyjadą do Polski – tłumaczy Marcin Piotrowski.

Osoby, które chcą wziąć udział w teledysku powinny przyjść w środę (13.06) wieczorem (rozpoczęcie eventu o godz. 18:00 – finał nagrań ok. 20:00) do Amfiteatru w Cieszanowie. Obowiązuje stylizacja na rockmana i koszulka Cieszanów Rock Festiwal.

Jeden z najbardziej znanych rockowych zespołów wystąpi 8 lipca na PGE Narodowym w Warszawie. Czy muzycy skuszeni zaproszeniem Niezapominajek odwiedzą także Cieszanów? O to będzie zapewne bardzo trudno, ale być może teledysk naszych gospodyń pobije sieć, a Wy możecie im w tym pomóc włączają się do akcji!

AH, elubaczow.com

Ten baner wyświetlono 294 404 razy.

4 komentarze

  1. Pomysł-może i niezły, ale wtórny. Widać, że miejscowi macherzy zmarzyli sobie wzorem grupy Tulia i ich przeróbki „Enjoy the silence” wciągnąć w swoje sidła „Niezapominajki” z Krowicy. Jakoś trudno mi uwierzyć, że (z całym szacunkiem) P.T. Członkinie naszej supergrupy słuchały i poznały twórczość Micka Jaggera i jego kompanów. Szkoda, że dla taniego rozgłosu wykorzystuje się entuzjazm, pracę i talent tych miłych Pań. Pomysłodawcy niech sobie posłuchają Budki Suflera w kawałku „Bez satysfakcji”. Pozdrawiam i życzę powodzenia. W warstwie muzycznej, nie medialnej.

    • Niezapominajki są chyba z Cieszanowa, z Krowicy jest zespół Niespodzianka. Poza tym zgadzam się w całej rozciągłości z komentarzem. Jakoś słabo słuchały i poznawały, i one i szpece od PR skoro nie wiedzą, że najbardziej znana piosenka Stonesów nazywa się Satisfaction.

    • W dzisiejszym artykule (którego nie można komentować) jest jeszcze lepiej. Tytuł jednego z najważniejszych hitów w historii rocka tak samo błędny, a jeszcze ktoś wymyślił, że „Niezapominajki wierzą w to, że ich FANI z lat młodości odwiedzą Cieszanów”. Pewnie FANÓW Stonesów trochę będzie na CFR, ale o IDOLI Niezapominajek będzie raczej trudno, choć byłoby super gdyby przyjechali.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here