Miejskie Przedszkole nr 1 w Lubaczowie „Krainą Uśmiechu”

0

Miejskiej Przedszkole nr 1 w Lubaczowie ma nowe imię. Teraz jednostka jest już oficjalnie „Krainą Uśmiechu”.

Fot. lubaczow.com

Oficjalne uroczystości związane z nadaniem imienia Miejskiemu Przedszkolu nr 1 miana „Kraina Uśmiechu” poprzedziła Rada Miejska przyjmując uchwałę w tej sprawie. Nowa nazwa pozwoli placówce na wyróżnienie się spośród innych i stworzenie indywidualnego wizerunku.

– Nową nazwę placówka otrzymała podczas uroczystości, która odbyła się w ramach Święta Rodziny. Na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zgromadzili się rodzice, zaproszeni gości i dzieci. W części oficjalnej wystąpiła Dyrektor Przedszkola Wiesława Kozłowska, przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Rafał Dudzic, przedstawiciel Kuratora Oświaty w Rzeszowie Dorota Kalata i Burmistrz Krzysztof Szpyt. Po przemówieniach rozpoczęła się część artystyczna, podczas której na scenę wkroczyły dzieci. Ich wystąpienia były ukoronowaniem uroczystości. Wydarzenie swoim występem uświetnili także absolwenci przedszkola – Piotr Kaczor i Julia Drozd. Następnie została odsłonięta tablica na budynku przedszkola, której sponsorem jest Ziemowit Kisz. – czytamy na oficjalnej stronie Lubaczowa.

Po południu odbył się „Piknik Rodzinny”, podczas którego rodzice i dzieci oddawali się wspólnym zabawom przy muzyce. Na podwórzu przedszkolnym pojawił się dmuchaniec.

– Za wspólne przygotowanie imprezy składam podziękowania: nauczycielkom, Radzie Rodziców, Komisji Konkursowej. Bez sponsorów nasza impreza nie byłaby tak wspaniała, ich wsparcie pozostanie w pamięci. – podsumowuje Dyrektor Wiesława Kozłowska.

elubaczow.com, lubaczow.pl


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here