Uczniowie z Horyńca-Zdroju z przedsiębiorczymi sukcesami

0

Trójka uczniów ze Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju wzięła udział w etapie centralnym Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Z Warszawy z tytułem laureata do domu wrócił Paweł Skiba.

Fot. SP w Horyńcu-Zdroju

W czwartej edycji konkursu, do którego co roku przystępuje ponad 1500 osób z całej Polski, wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Horyńcu-Zdroju. Etap rejonowy z powodzeniem zakończyła trójka uczniów: Anna Szawłoga, Kamil Szawara i Paweł Skiba, którzy reprezentowali nasz region na szczeblu centralnym. 24 maja, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie rywalizowali z innymi rozwiązując testy wiedzy w trzech kategoriach tematycznych: finanse, marketing i zarządzanie. Uczniowie, którzy w każdej kategorii uplasowali się na pozycjach 1-10 otrzymali tytuł laureata. Jednym z nich został Paweł Skiba.

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości to ogólnopolskie zawody poruszające tematykę ekonomii, gospodarki i przedsiębiorczości. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 7 i oddziałów gimnazjalnych.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here