Jarmark Galicyjski „Smaki Roztocza” także i w tym roku w Narolu

0

Jarmark Galicyjski „Smaki Roztocza” jest już pełnoletni. W 2017 roku odbyła się jego osiemnasta edycja, a organizatorzy nie zapowiadają rezygnacji z jego przygotowania. Co więcej, widząc ogromne zainteresowanie wydarzeniami, rozkręcają kolejne edycje.

Fot. GOK w Narolu

W ramach Jarmarku, co roku, można uczestniczyć w szeregu wydarzeń – konkursach, konferencjach, występach, turniejach, warsztatach i wielu innych. To festiwal kultury, muzyki, rękodzieła i smaku. Przybywają na niego cenieni artyści, Koła Gospodyń Wiejskich serwują pyszne jedzenie, odbywają się pokazy ginących zawodów, kiermasz rękodzielniczy, nie brakuje też dobrej muzyki – czytamy na temat wydarzenia na stronie ziemialubaczowska.com.

Najważniejszym punktem wydarzenia jest Konkurs Kulinarny Galicyjskie Smaki Wczoraj, Dziś i Jutro. Na stołach królują niepowtarzalne potrawy i tradycyjne wyroby. Jedno jest pewne – zawsze można najeść się do syta.

Niebawem mamy poznać pierwsze szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji imprezy, która potrwa od 12 do 15 lipca.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here