„Spacerkiem po zdrowie” z HDK „Ratownik”

0

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju zaprasza do uczestnictwa w II Rajdzie Pieszym Promującym Honorowe Krwiodawstwo pod hasłem „Spacerkiem po zdrowie”.

Fot. Stowarzyszenie HDK Ratownik

Trasy i szczegóły Rajdu będą się pojawiać na naszym FB, a osoby, które zgłoszą się do uczestnictwa będą otrzymywać SMS i e-mail z ważnymi informacjami

Wpisowe Rajdu to 30 zł, dzieci i młodzież do lat 18 (tylko z dorosłym opiekunem) – 20 zł, płatne na konto Stowarzyszenia: BS w Horyńcu-Zdroju nr konta: 52 9101 1039 2002 2501 9984 0001 w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko, nr telefonu do kontaktu oraz „2RP”.

Listę uczestników zamykamy w dniu 25 czerwca 2018 r. W dniu Rajdu rejestracja uczestników będzie możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc.

Dokładny program Rajdu oraz inne informacje i dokumenty dla uczestników zamieścimy na naszym profilu FB. W cenie wliczone są: koszulka Rajdu, suchy prowiant na drogę, ciepłe danie na trasie Rajdu, woda do picia, ubezpieczenie NW uczestników, opieka ratownika medycznego, transport w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Na zakończenie spotkamy się w Parku Zdrojowym, podsumujemy Rajd.

Kontakt w sprawie Rajdu oraz zapisy: tel.: 690 131 317, email: shdk.ratownik@gmail.com

Informacja nadesłana.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here