STO NA STO na półmetku

0

Klub Honorowych Dawców Krwi „Krwinka” z Lubaczowa zebrał już ponad 50 litrów krwi. Członkowie do końca roku chcą „przelać” jeszcze drugie tyle, by zrealizować swój cel – oddać 100 litrów z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Fot. elubaczow.com

O tym, że Klub HDK „Krwinka” prowadzi akcję „STO NA STO” pisaliśmy już wcześniej, zachęcając do przyłączenia się do tej inicjatywy. Niedawno Prezes Klubu Małgorzata Strycharz poinformowała, że pula przekroczyła połowę.

– Jest nam niezmiernie miło i dziękujemy za okazaną dobroć, chęć pomocy w osiągnięciu celu. A cel mamy tylko jeden, to pomoc potrzebującym – oddanie bezinteresowne tego jakże cennego płynu, jakim jest krew. To ona codziennie ratuje życie wielu ludziom, bez niej nie odbędzie się żadna operacja i leczenie wielu chorób. Dlatego dzielenie się tym „LEKIEM” jest takie ważne, bo go nie kupimy w żadnej aptece, a my wszyscy krwiodawcy oddajemy krew z ogromną satysfakcją i bezinteresownie.

W przekroczeniu półmetka pomógł lubaczowski Football Academy, który po akcji „Krewki Piłkarz” zasilił konto STO NA STO.

– Mamy nadzieję że po takich akcjach jak „KREWKI PIŁKARZ” i „STO NA STO” w Lubaczowie przybędzie ludzi chętnych do pomagania innym – to tylko kilka minut poboru krwi, a satysfakcja na całe życie. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby pełnoletnie do oddawania krwi. To nie boli. – namawia Małgorzata Strycharz.

AH, elubaczow.com

Ten baner wyświetlono 160 384 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here