Zgodnie z planami, na przełomie kwietnia i maja zorganizowano pierwsze przyjęcia okolicznościowe w “Przystanku Kresy”, który powstał przy Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Nowy obiekt to jeden z największych tego typu kompleksów bankietowo-kongresowych mogącym pomieścić i jednocześnie obsłużyć nawet 1000 osób.

Przystanek Kresy powstał z myślą o organizacji nie tylko przyjęć okolicznościowych, ale także sympozjów, konferencji czy kongresów naukowych. To jednak wesela i przyjęcia komunijne były zorganizowane w Przystanku Kresy jako pierwsze. W sieci można zobaczyć jak prezentuje się nowy obiekt w kilku odsłonach – zdjęcie ukazujące wnętrze sali pojawiło się m.in. na facebook’owym profilu Kresowej Osady. Internauci chwalą wygląd, a goście, którzy mieli okazję się w nim bawić dodają w komentarzach, że w rzeczywistości obiekt wygląda jeszcze lepiej.

Zarządzający Przystankiem Kresy podkreślają, że można zaaranżować jego wygląd do danego rodzaju wydarzenia, czy określonej liczby gości.

– Dzięki własnej estradzie, wybiegom, nagłośnieniu i inteligentnemu oświetleniu możemy kompleksowo obsłużyć każdą imprezę. Okrągłe i prostokątne stoły, zewnętrzne tarasy, rozmaite dekoracje i kotary pozwalają stworzyć właściwą przestrzeń i odpowiedni klimat. Przystanek Kresy to także nowoczesna i w pełni autonomiczna kuchnia, ciągi gastronomiczne “a la Ikea”, toalety i szatnie – czytamy w ofercie.

W Przystanku Kresy odbywać się będą wesela dworskie i chłopskie, studniówki, gale, targi, koncerty, zabawy dziecięce, czy transmisje wydarzeń na żywo. Dla podmiotów zainteresowanych organizacją wydarzeń przygotowana jest także oferta kompleksowej obsługi medialnej.

Galeria zdjęć.


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here