Cieszanów Rock Festiwal 2018 – wiemy więcej

1

Booze & Glory, Nocny Kochanek, Łąki Łan, Romantycy Lekkich Obyczajów, Proletaryat, Skampararas – to kolejne zespoły, które wystąpią na tegorocznym Cieszanów Rock Festiwalu.

Fot. Zespół Łąki Łan, mat. prasowe.

Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu odkryli kolejne karty tegorocznej edycji wydarzenia. Do zespołów, które wystąpią podczas jednaj z największych imprez rockowych w kraju dołączyła m.in. brytyjska legenda street-punka Booze&Glory. To młody, założony w 2009 roku zespół, z wieloma sukcesami na koncie. Z Polską łączy ich Marek, wokalista i perkusista grupy oraz świetny cover piosenki „Leave The Kids Alone”, nagrany na płytę i wykonywany przez zespół Kult.

Mamy także dobre wieści dla miłośników heavy metalu i dobrego humoru – na festiwal wraca Nocny Kochanek. Ekipa pod wodzą Krzysztofa Sokołowskiego, wokalisty i lidera zespołu mówi, że w Cieszanowie czują się wyjątkowo dobrze i mile wspominają występ sprzed dwóch lat. Kolejny koncert na festiwalu zagra również Łąki Łan, czyli ekipa znana z z niesamowicie energetycznych koncertów i charyzmatycznego lidera – Paprodziada. O energię pod sceną zadba także Skampararas – grupa zadebiutowała w 2000 roku, doskonale przyjętym, albumem „Jedność i zwycięstwo”, który do dzisiaj cieszy się sporym zainteresowaniem fanów muzyki ska.

Do składu CRF 2018 dołączają ponadto Romantycy Lekkich Obyczajów, alternatywny duet założony przez Damiana Lange i Adama Millera oraz legenda polskiej sceny rockowej – zespół Proletaryat, który rok temu świętował swoje 30-lecie.

Organizatorzy już wcześniej ogłosili, że w Cieszanowie wystąpią: Decapitated, Hunter, Dr Misio, The Analogs i Materia.

IX edycja Cieszanów Rock Festiwal odbędzie się w dniach 16 -19 sierpnia 2018.

Szczegóły festiwalu: cieszanowrockfestiwal.pl oraz facebook.com/cieszanowrockfestival.

Bilety do nabycia za pośrednictwem: cieszanowrockfestiwal.pl/bilety.

reklama
Ten baner wyświetlono 2 128 871 razy.

1 KOMENTARZ

zostaw odpwiwedź

Please enter your comment!
Please enter your name here