W Kormedzie wyniki badań sprawdzisz przez Internet

0

Pacjenci Centrum Medycznego Kormed w Lubaczowie mogą swoje wyniki badań sprawdzić on-line. W placówce z powodzeniem działa elektroniczna dokumentacja medyczna.

Kormed dla wygody pacjentów oferuje m.in. korzystanie z szyfrowanej i zabezpieczonej witryny, gdzie udostępniane są wyniki badań. Każdy pacjent może przez Internet w dowolnym momencie i z każdego miejsca w świecie zobaczyć nie tylko bieżące, ale i archiwalne wyniki swoich badań. Wystarczy tylko dostęp do sieci, przeglądarka internetowa i hasło. Dane dostępowe można otrzymać w placówce, po wcześniejszym poinformowaniu pielęgniarki w gabinecie zabiegowym.

Możliwość uzyskania dostępu online do wyników badań medycznych jest bardzo wygodna i przydatna. Pacjenci chwalą sobie to rozwiązanie, doceniając stały dostęp do bazy danych. To też spore ułatwienie, np. w sytuacji, gdy przebywamy poza miejscem zamieszkania i trafimy do lekarza lub szpitala.

W Kormedzie nie tylko wyniki badań gromadzone są w wersji elektronicznej – placówka już dawno temu wdrożyła elektroniczny system dokumentacji medycznej.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here