Poszukiwane Talenty Powiatu Lubaczowskiego

0

Ruszyły zgłoszenia do dziesiątej, jubileuszowej edycji programu Talenty Powiatu Lubaczowskiego. Zgłoszenia kierować należy do organizatora konkursu – Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Lubaczowie do 30 maja.

Fot. Archiwum

W programie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ze szkół z terenu powiatu lubaczowskiego, począwszy od I klasy podstawowej do ostatniej w szkole ponadgimnazjalnej. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest tylko wypełnienie formularza i złożenie go u osoby odpowiedzialnej za zbieranie nominacji w szkole.

Osiągnięcia uczniów oceniane będą w klasyfikacji indywidualnej i zespołowej przez komisję. Nagrody przyznawane zostaną w kategoriach „Naukowiec”, „Artysta”, „Sportowiec”, „Społecznik”, „Zawodowiec” (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych) i „Młody Talent”. Dodatkowo uczniowie przystępujący do matury mogą otrzymać „Wyprawki na studia”. Punktacji podlegać będą sukcesy, zaangażowanie we własny rozwój, a także udział w warsztatach naukowych, konferencjach, dokonania artystyczne, naukowe, współpraca z instytucjami, organizacjami, itp.

Kto zdobędzie Złoty Talent, Srebrny Talent, Brązowy Talent i Wyróżnienie w kategorii Młody Talent dowiemy się 20 czerwca podczas uroczystej Gali Jubileuszowej w Państwowej Szkole Muzycznej w Lubaczowie.

Szczegóły dotyczące konkursu i formularze znaleźć można pod linkiem: http://poradnia.powiatlubaczowski.pl/projects-archive/x-edycja-talent-powiatu_lubaczowskiego/

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here