Lekkoatletyka na Orliku w Lubaczowie

0

Rusza „Lekkoatletyka dla każdego”, czyli akacja „zarażająca” pasją do sportu, dbania o zdrowie i kondycję. W Lubaczowie także można złapać tego pozytywnego „wirusa”, bo właśnie trwa nabór.

fot. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaczowie

Program obejmuje szkolenie dzieci z klas I-III i młodzieży z klas IV-VI. Jest nowoczesnym i ciekawym podejściem do rozpoczęcia pierwszej, sportowej aktywności. Akcja ukazuje lekką atletykę jako sport atrakcyjny, niosący wiele radości, dający satysfakcję z ruchu, rywalizacji z rówieśnikami i zdobywania nowych umiejętności. Treningi prowadzone są przez doświadczonego szkoleniowca, wybitnego sportowca, trenera LDK Stanisława Ważnego.

Zajęcia dla młodzieży z klas IV-VI odbywają się trzy razy w tygodniu po 90 minut (poniedziałek godz. 16:30- 18:00, środa godz. 16:30 -18:00, piątek godz. 18:00-19:30), a dla dzieci z klas I-III raz w tygodniu (piątek godz. 16:00-17:30) na Orliku w Lubaczowie. Jakiekolwiek zmiany terminu będą aktualizowane na stronie LDK w Lubaczowie (MOSiR w Lubaczowie) oraz na stronie głównej lekkoatletykadlakazdego.pl.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 889 168 321.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here