Ziemia Lubaczowska stawia na turystykę i rusza z promocją własnej marki

0

„Weź drugi oddech” – to główne hasło promujące nowo powstałą markę turystyczną „Ziemia Lubaczowska”. Związek Międzygminny, zrzeszający wszystkie gminy powiatu lubaczowskiego, mocno stawia na promocję turystyki i zaplanował szereg działań marketingowych.

Fot. Tomasz Mielnik.

Decyzja o wzmożeniu działań w zakresie ożywienia turystyki zapadła jeszcze w 2017 roku. Samorządy tworzące Związek Międzygminny dostrzegły, że to jedna z głównych gałęzi mogąca stanowić o rozwoju naszego regionu. Postanowiły więc stworzyć markę turystyczną „Ziemia Lubaczowska”. Najpierw przeanalizowano dobre i słabe strony obecnej oferty wypoczynku na naszym terenie, oceniono turystyczny potencjał i opracowano  strategię, której rozpoczęto wdrażanie. Wszystkie te działania mają zachęcać turystów do odwiedzania naszej okolicy.

Bogactwo ciekawych miejsc, zabytków, atrakcyjnych obiektów i bliskość natury zaprezentowano na stronie internetowej www.ziemialubaczowska.com. Znajdują się tam także wizytówki miejsc noclegowych, obiektów gastronomicznych i lokalnych producentów. Zachęcający wygląd witryny, wielość zgromadzonych danych i łatwość znalezienia szukanych informacji z pewnością spotka się z uznaniem wojażerów szukających miejsca do podróży. Co ważne, powstała ona we współpracy z podmiotami z branży turystycznej, które działają z powodzeniem na naszym terenie.

Co niezwykle ważne, Związek Międzygminny chce stale doskonalić i aktualizować portal, dlatego zachęca kolejne firmy do nawiązania kontaktu. Podmioty z branży turystycznej które chcą, by ich oferta znalazła się na stronie mogą pisać na adres: kontakt@ziemialubaczowska.com. Warto skorzystać z tej propozycji, bo niebawem działania związku będą nakierowane na szeroką promocję witryny i marki „Ziemia Lubaczowska”, m.in. w mediach społecznościowych.

 

Śledź profil Ziemi Lubaczowskiej na instagramie.

Oficjalny start kampanii „Ziemia Lubaczowska – weź drugi oddech…” odbędzie się w najbliższy piątek (27.04) w Rzeszowie. Szczegóły na plakacie.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here