Lubaczów: Wszystko do ogrodu w sobotę na Handlowej

0

Temat ogrodniczy powraca na Targowisko Miejskie „Mój Rynek” przy ul. Handlowej w Lubaczowie. W sobotę, 28 kwietnia, odbędzie się tam Giełda Ogrodnicza. Imprezie przyświeca hasło „W moim ogódeczku”.

Pasjonaci ogrodnictwa będą mieli w czym wybierać, bo artykuły i rośliny prezentować będą wystawcy, nie tylko z naszego regionu. Na blatach pojawią się krzewy, drzewa ozdobne i owocowe, sadzonki warzyw i kwiatów, nasiona, rośliny ogrodowe oraz narzędzia i akcesoria ogrodnicze. Wśród licznych sprzedawców znaleźć będzie można stoisko firmy Agro Raj ze Starego Dzikowa, która serwować będzie m.in. świeże koktajle warzywno-owocowe. Odwiedzający Giełdę będą mogli wziąć udział w loterii fantowej. Organizatorzy przygotowali wiele cennych niespodzianek.

Osoby, które chciałyby sprzedawać swoje produkty mogą kontaktować się z Biurem Promocji i Informacji (tel. 16 632 80 10 wew. 44) w celu rezerwacji stoiska. Organizatorzy zapewniają, że na Handlową można także przyjść, znaleźć wolne miejsce i sprzedawać bez uprzedniego kontaktu. Udział jest bezpłatny.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here