Piłkarska niedziela w regionie [NASZA ZAPOWIEDŹ]

0

Zawodnicy wszystkich klas rozgrywkowych z powiatu lubaczowskiego wybiegną dziś (22.04) na boiska w regionie. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Fot. Archiwum

O klasa:

Do Narola przyjedzie niepokonany lider z Przeworska. Orzeł w obecnych rozgrywkach wygrał dwanaście spotkań, osiem zremisował i z 44 punktami prowadzi w ligowej tabeli, z siedmiopunktową przewagą nad Sanoczanką Święte. Na drugim biegunie tabeli znajduje się  z kolei zespół gospodarzy, dla którego choćby jeden zdobyty punkt z liderem będzie dużą niespodzianką. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Orzeł rozgromił Roztocze aż 7:0. Pogoń-Sokół wyjeżdża na trudny teren do Gniewczyny. O punkty z pewnością będzie ciężko, bo w ostatnich trzech sezonach lubaczowianie nie potrafili wygrać z Huraganem na ich terenie (2 porażki, 1 remis, bilans bramkowy 8:1). Początek spotkań o godzinie 16:00.

A klasa:

Do najciekawszych spotkań teoretycznie ma dojść w Wielkich Oczach i Wólce Krowickiej. Gwiazda w ramach XVII kolejki podejmować będzie osłabionych kadrowo Czarnych Oleszyce. W Wólce Krowickiej, która dobrze sobie radzi na swoim boisku, Rolnik podejmować będzie Start Lisie Jamy, którzy po słabym początku rundy będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. Ciężkie mecze czekają drużyny walczące o utrzymanie.

Zdrój Horyniec : Victoria Stary Dzików 12:00
Gwiazda Wielkie Oczy : Czarni Oleszyce 16:00
Zryw Młodów : Zalew Stary Lubliniec 16:00
Rolnik Wólka Krowicka : Start Lisie Jamy 16:00
Huragan Basznia Dolna : Unia Łukawiec 16:00
Juwenia Cieszanów : Graniczni Krowica 16:00
Ursus Dachnów : Błękitni Futory 16:00

B klasa:

Lider z Cewkowa jedzie do Zalesia. Błękitni w obecnych rozgrywkach punktują jedynie na własnym boisku (4 zwycięstwa i 1 porażka). Czerwoni do tej pory nie doznali smaku porażki i zdobyli komplet punktów. Do ciekawego spotkania może dojść w Antonikach, gdzie spotkają się drużyny z przeszłością A klasową. Pierwsze spotkania „na wiosnę” rozegrają zawodnicy z Starego Sioła. Wszystkie spotkania zaplanowano na godzinę 13:00.

Błękitni Zalesie : Czerwoni Cewków
Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło : Dąb Cetula
Piast Antoniki : Leśnik Płazów
LKS Mołodycz : Roztocze Ruda Różaniecka

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here