Wszystko dla ciała i ducha w nowej BODY CLINIC SPA w Lubaczowie

0

W Lubaczowie pojawił się Gabinet BODY CLINIC SPA, który swoje drzwi otwiera już w poniedziałek (23.04). Jakie zabiegi można wykonać w salonie i co z okazji otwarcia czeka na klientów?

Gabinet prowadzony przez Adrianę i Damiana Horodko będzie świadczył usługi z zakresu kosmetologii i masażu. W dzisiejszych czasach dobry wizerunek i dbanie o wygląd stanowi bardzo istotny element życia człowieka, dlatego w ofercie znaleźć można szereg zabiegów upiększających. Specjaliści zajmą się twarzą, dłońmi, stopami i ciałem. Ponadto osoby, które żyją w ciągłym biegu, mają spadki nastrojów i doskwierają im ciągłe bóle będą mogły zamówić rozmaite masaże.

Zabiegi wykonywane są w przystępnych cenach. Dodatkowo na klientów czeka wiele niespodzianek. Przez pierwsze dwa dni mogą oni liczyć na rabat -50%, a do końca maja na promocje. Ponadto osoby, które skorzystają z usług wezmą udział w loterii. Do wygrania są 4 vouchery na kwotę 50 zł i voucher na masaż kamieniami bazaltowymi.

Zachęcamy, by zrobić sobie przerwę i zadbać o siebie. Warto umówić się już dziś. Rezerwacje dokonywane są pod numerem tel. 578 689 930.

Gabinet Kosmetologiczny i Masażu BODY CLINIC SPA
ul. Unii Lubelskiej 2a (I piętro), Lubaczów
Godziny otwarcia:
pon. – pt. 9:00 – 18:00
sob. 9:00 – 15:00

W dniu otwarcia zapraszamy od godz. 10:00.

Materiał promocyjny

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here