Majowy piknik charytatywny „Promyk dla Leny” w Lubaczowie

1

„Promyk dla Leny” – pod takim hasłem w długi weekend majowy w Lubaczowie zorganizowany zostanie piknik charytatywny. W „starym parku” zaplanowano koncerty i inne liczne atrakcje.

Fot. Lena Medyńska potrzebuje naszego wsparcia.

Piknik, na który zaprasza Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość” we współpracy z Urzędem Miejskim w Lubaczowie oraz Młodzieżową Radą Miasta odbędzie się w środę 2 maja. W jego trakcie przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Leny Medyńskiej, podopiecznej Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, u której diagnozowano Zespół Pradera-Williego. Choroba ta zaburza cały system regulacji w organizmie: metabolizm, gospodarkę hormonalną, termoregulację. Najbardziej dotkliwą przypadłością tej choroby jest brak progu sytości, co powoduje wieczny głód.

W ramach wydarzenia, które odbędzie się w „starym parku” zaplanowano takie atrakcje jak: loteria fantowa, licytacja, pokaz slackline (chodzenie po linie), warsztaty i pokaz Zumba fitness klub Batuka, ImPuls Challenge (rodzinny tor przeszkód), dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora i wiele innych. Ponadto zagrają: SIDUS, ON/OFF, REBEL HOUSE, TNT, MUSIC RAGE, DEFENDERS. Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Świętego Mikołaja z Lublina.

– Zapraszamy serdecznie do udziału w Pikniku, ale także do wspierania organizacji tego wydarzenia np. przeznaczając wybrane przedmioty na loterię fantową bądź licytację lub pomoc finansową, która umożliwi nam pokrycie wszelkich kosztów organizacji pikniku. Istnieje również możliwość włączenia się we współorganizację imprezy poprzez zaproponowanie własnych pomysłów na działanie i uatrakcyjnienie wydarzenia – zachęcają inicjatorzy akcji.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00. Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Lubaczowie (pokój A11) tel. 16 632 80 10 wew. 44.

Organizację pikniku można wspierać dokonując przelewu na konto:

Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”
ul. Kościuszki 145, 37-600 Lubaczów
Nr konta: 73 9101 0003 2001 0007 0364 0001
Z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe „Promyk dla Leny”.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here