Wiosenna Giełda Ogrodnicza w tym roku także w Lubaczowie

0

W sobotę, 28 kwietnia będzie można kupić wszystko, czego każdy potrzebuje w ogrodzie i nie tylko. Na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” przy ul. Handlowej odbędzie się Wiosenna Giełda Ogrodnicza – informuje na swojej stronie Urząd Miejski w Lubaczowie.

Organizatorzy do udziału w giełdzie zapraszają producentów i sprzedawców nasion, kwiatów, sadzonek, drzewek oraz roślin balkonowych i rabatowych, preparatów ochrony roślin oraz nawozów naturalnych, maszyn i narzędzi stosowanych w produkcji ogrodniczej, miodów i innych produktów pszczelich. W wydarzeniu mogą wziąć udział także sprzedawcy i mieszkańcy chcący handlować używanymi rzeczami, odzieżą, innym asortymentem oraz twórcy sztuki oraz Koła Gospodyń Wiejskich.

– Wszystkim zainteresowanym osobom oddajemy za darmo miejsca handlowe. Wystarczy przyjść, znaleźć wolne miejsce, wystawić rzeczy i sprzedawać. Osoby, które chciałyby wcześniej zarezerwować sobie stanowisko, mogą kontaktować się z Biurem Promocji i Informacji (II piętro, pok. A10, tel. 16 632 80 10 wew. 44). Rezerwacja jest również bezpłatna – czytamy w komunikacie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here