Ruszyły zgłoszenia do Przeglądu Pieśni Maryjnej

0

Soliści i zespoły „Z pieśnią na ustach do serca Matki” wystąpią w Przeglądzie Pieśni Maryjnej, który odbędzie się 6 maja w Łukawcu. Karty zgłoszeń przyjmowane są do 2 maja.

Fot. wielkieoczy.pl, arch.

W Przeglądzie mogą uczestniczyć młodzieżowe oraz dziecięce chóry, zespoły wokalno-muzyczne, osoby dorosłe, soliści ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, parafii i ośrodków kultury. Muzycy wystąpią na placu przy kościele pw. NMP Królowej Polski w Łukawcu. Obok nich wystąpi gwiazda wieczoru – Dariusz Tokarzewski z zespołu VOX. Grupa, znana jest z takich przebojów jak „Bananowy song”, „Szczęśliwej drogi już czas” i „Masz w oczach nieba dwa”.

Do uczestnictwa w Przeglądzie zachęcają Proboszcz parafii pw. Objawienia Pańskiego w Łukawcu, Wójt Gminy Wielkie Oczy, Starosta Lubaczowski i Dyrektor ZSP w Łukawcu.

Karty zgłoszeniowe dostępne na stronie www.wielkieoczy.info.pl należy wypełnić i wysłać na adres: Sanktuarium Matki Boskiej Łukawieckiej, Łukawiec 164, 37-626 Łukawiec lub mailowo na: ck@wielkieoczy.info.pl albo j-sokolowski@wp.pl.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here