Maciej Wąsik w Lubaczowie o nowych planach Prawa i Sprawiedliwości

0

W niedzielne (15.04) popołudnie w Hali MOSiR w Lubaczowie pojawił się Maciej Wąsik – sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz zastępca szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Polityk Prawa i Sprawiedliwości mówił m.in. o nowych inicjatywach partii.

Fot. facebook.com/pislubaczow

Minister w trakcie spotkania z mieszkańcami Lubaczowa i okolic podsumował ostatnie lata rządów PiS, odniósł się m.in. do programu 500+, likwidacji gimnazjów oraz zmniejszenia wieku emerytalnego. Nawiązał także do konwencji PiS, która odbyła się dzień wcześniej w Warszawie i przedstawił zaprezentowane w jej trakcie inicjatywy partii na kolejne lata. Wśród nich te najważniejsze – mniejszy ZUS dla małych firm, obniżenie podatku dochodowego CIT dla małych i średnich firm do 9 proc., 300 zł wyprawki dla uczniów przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego, wsparcie finansowe dla Funduszu Budowy Dróg Lokalnych oraz kolejne elementy rozwoju polityki senioralnej.

Spotkanie z wiceministrem Maciejem Wąsikiem zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiej inicjatywy partii Jarosława Kaczyńskiego. Politycy PiS w ramach cyklu „Polska jest Jedna” organizują otwarte konferencje w całym kraju. W Hali MOSiR w Lubaczowie pojawiło się kilkadziesiąt osób, które aktywnie włączyło się w dyskusję dotyczącą bieżącej i przyszłej polityki.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here