Przed nami kolejna odsłona Wiosennej Giełdy Ogrodniczej w Kresowej Osadzie

1

W Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej po raz kolejny odbędzie się Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Z bogatą ofertą przedsiębiorców i najnowszymi trendami w branży będzie można zapoznać się w niedzielę 22 kwietnia. Start już o godz. 12:00.

Fot. elubaczow.com, arch.

Na giełdzie znaleźć będzie można drzewa owocowe, krzewy ozdobne, kwiaty, cebulki i kłącza kwiatowe, byliny rabatowe, nasiona warzyw, galanterię ogrodową i wiklinową. Ponadto pojawią się stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, z produktami pszczelimi, ziołami, octami ziołowymi, syropami, małą gastronomią. Kupić będzie można ryby z Gospodarstwa Rybackiego „Smolin Fish”, wyroby firmy „Leda Ser”, wędliny Gospodarstwa Agroturystycznego państwa Załuskich i degustować świeżo wyciskanych soków i koktajli przygotowanych przez Mikroklimat.

Odwiedzający będą mogli także zapoznać się z najnowszymi trendami ogrodowymi, a o tym, jak urządzić „Ogród – taki jaki chcę” opowie podczas konferencji dr inż. arch. kraj. Agata Gajdek z Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dodatkowo będzie można szukać szczęścia w loterii fantowej. Do wygrania są m.in. drobne narzędzia ogrodnicze, krzewy i kwiaty.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here