W weekend finały Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie

2

W najbliższy weekend poznamy najlepsze drużyny obecnej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Lubaczowie. W sobotę rozegrane zostaną mecze półfinałowe, a w niedzielę finały.

Fot. Archiwum.

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie dla sympatyków siatkówki. W hali MOSiR w Lubaczowie w sobotę rozpoczną się mecze finałowe sezonu 20117/2018. Najpierw o godz. 16.00 na parkiet wyjdą zawodnicy ZS Lubaczów i MOSiR Lubaczów, by zmierzyć się w meczu o piąte miejsce w tabeli (I). Kolejny mecz to spotkanie pomiędzy Sanitexem Lubaczów i drużyną GL Dąbrowa (II). Sobotnią rywalizację zakończy starcie Lube Lubaczów i BS Stary Dzików (III).

Z kolei w niedzielę (8.04) odbędą się dwa pojedynki finałowe. O trzecią lokatę zagrają przegrane drużyny z sobotnich spotkań II i III, a o tytuł mistrza Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2017/2018 powalczą zwycięzcy tych starć.

Przypomnijmy, że mistrzowskiego tytułu broni drużyna Sanitexu Lubaczów, która w ubiegłorocznym finale po emocjonującym spotkaniu wygrała z lubaczowskim Zespołem Szkół.

Zobacz także

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here