W niedzielny (11.03) wieczór w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Oleszycach odbył się kolejny już Wieczór Kobiet. Na miejscu na Panie czekało wiele atrakcji. Zobaczcie zdjęcia.
Fot. Tomasz Michalski.
© Copyright © 2010-2026 elubaczow.com. Wszelkie prawa zastrzeżone.






