W sobotę w Dachnowie zagrają juniorzy Wisły Kraków i SMS Jarosław

0

Ciekawe piłkarskie emocje zapowiadają się w sobotnie (17.03) przedpołudnie na stadionie Ursus Arena w Dachnowie. Na boisku zmierzą się tu czołowe drużyny Centralnej Ligi Juniorów U-15 – Wisła Kraków i SMS Jarosław.

Fot. facebook.com/smsjaroslaw2003

Młodzi piłkarze z Krakowa i Jarosławia rywalizują w grupie D Centralnej Ligi Juniorów U-15. Oba zespoły od początku sezonu radzą sobie bardzo dobrze i zajmują dwa pierwsze miejsca w tabeli – Wisła ma 36 punktów, a SMS – 31. Rundę wiosenną liga rozpoczęła tydzień temu. Pierwsza kolejka nie była jednak zbyt szczęśliwa dla tych drużyn – na inaugurację piłkarze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu przegrali z TOP 54 Biała Podlaska 1:2, a Wisła zremisowała bezbramkowo z Sandecją Nowy Sącz. Teraz przyszedł czas na starcie na szczycie tabeli, a ku naszemu zadowoleniu mecz zostanie rozegrany na stadionie w Dachnowie.

Początek spotkania w sobotę 17 marca o godz. 11:00. Piłkarze z Jarosławia liczą na doping miejscowych kibiców w starciu z mistrzem jesieni, tym bardziej, że z drużynie SMS gra dwóch wychowanków Czarnych Oleszyce – Tomasz Serafin i Szymon Mozol.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here