Płatności kartą i smartfonem w Urzędzie Gminy Lubaczów

0

Od poniedziałku (12.03) w Urzędzie Gminy Lubaczów można płacić kartą płatniczą i smartfonem. Taka możliwość jest m.in. odpowiedzią na oczekiwania mieszkańców.

Gmina Lubaczów włączyła się do Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS oraz WebPOS Paybynet. Dzięki temu mieszkańcy mogą regulować opłaty kartami płatniczymi i urządzeniami mobilnymi bez prowizji od transakcji. To nie tylko ułatwienie i odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, ale także wyższy standard bezpieczeństwa.

Co ważne, program jest prowadzony przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A., która pełni rolę koordynatora programu oraz wspiera finansowo jego wdrożenie i funkcjonowanie.

– Możliwość dokonywania płatności bezgotówkowych w naszym urzędzie jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że przyjmowanie opłat w formie bezgotówkowej będzie dla Państwa wygodne, zaoszczędzi czas, zwiększy bezpieczeństwo transakcji, a dla urzędu przełoży się na usprawnienie prac całej instytucji – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Istotną cechą nowego systemu WebPOS Paybynet to jest także prosta i intuicyjna jego obsługa po stronie urzędników.

elubaczow.com, lubaczow.com.pl

Ten baner wyświetlono 785 193 razy.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here