Kolejny sukces „Extreme Travel” z lubaczowianinem na ekranie

0

Film krótkometrażowy „Extreme Travel” odniósł kolejny sukces. Na Festiwalu Filmapalooza 2018 – ogólnoświatowym finale 48 Hour Film Project w Paryżu, ekranizacja dzięki głosom widzów zdobyła pierwsze miejsce, pokonując ścisłe grono 16 produkcji z całego świata. Aktorem, producentem i liderem grupy jest lubaczowianin – Piotr Czekalski.

Fot. facebook.com/48HFPPoland

W grudniu ub. r. informowaliśmy, że po zwycięstwie w międzynarodowym konkursie Four Points Film Project 2017, film EXTREME TRAVEL produkcji NARKODOLAR otrzymał nominację do ogólnoświatowego konkursu Filmapalooza – najstarszego i największego konkursu filmowego na świecie. W tym roku festiwal odbył się 6-9 marca, po raz pierwszy poza granicami USA. Jako miejsce narodzin sztuki filmowej wybrano stolicę Francji.

– Nie wygraliśmy w konkursie głównym, ale zarówno ekipy jak i nasze cudowne producentki miały okazję poznać mnóstwo wspaniałych ludzi z branży filmowej z całego świata i spędzili magiczny czas podczas pobytu w Paryżu! Teraz zabieramy się za przygotowania do 8 edycji konkursu 48 HFP w Polsce! – podsumowuje na fb ekipa zdolnych filmowców z Polski.

Laureaci swoją nagrodę odebrali 9 marca podczas gali Global Awards Event, w Hotelu de Ville, jednym z najbardziej reprezentacyjnych, zabytkowych budynków Paryża.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here