W długi weekend pojedziesz pociągiem na Roztocze

0

Podobnie jak rok temu, Przewozy Regionalne uruchamiają w wiosenne kursy pociągów z centrum Podkarpacia na Roztocze. Pociąg relacji Rzeszów Główny – Zamość Wchód pojedzie linią kolejową nr 101 przez powiat lubaczowski.

Od 28 do 29 kwietnia oraz od 1 do 3 maja po raz pierwszy w tym roku będzie kursował pociąg relacji Rzeszów Główny – Zamość Wchód. Skład wyruszy z Rzeszowa o godzinie 7 rano, przyjedzie przez Lubaczów (godz. 8:41), Horyniec-Zdrój (godz. 09:02) i dojedzie do Zamościa o godz 11.47. W podróż powrotną pociąg wyruszy z Zamościa o godz. 16.50 i przyjedzie do Rzeszowa o godzinie 21.46.

– Takie połączenie to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Podkarpacia na odkrycie Ziemi Lubaczowskiej i spore pole do manewru dla miejscowych samorządów i podmiotów działających w branży turystycznej – mówią koordynatorzy kampanii #szynobusem, promującej połączenia kolejowe w powiecie lubaczowskim.

Przypomnijmy, że w związku z remontem na linii 101 w dniach od 11 do 27 kwietnia zaplanowano całodobowe zamknięcie torów na odcinku Jarosław – Horyniec-Zdrój. W tym czasie kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa dla wszystkich pociągów kursujących na tym odcinku.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here