14-latka wyszła z dwuletnią siostrą na spacer, ojciec zgłosił zaginięcie

0

Szczęśliwym finałem zakończyły się poszukiwania dwóch dziewczynek, których zaginięcie zgłosił w sobotę (10.03) zaniepokojony ojciec. Okazało się, że starsza z nich straciła rachubę czasu podczas spaceru.

W sobotę około godz. 13, dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonego ojca, który poinformował, że jego 14-letnia córka nie wróciła ze spaceru z dwuletnią siostrą o wyznaczonej porze i nie ma z nią żadnego kontaktu.

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policyjne patrole, do poszukiwań zaangażował także Straż Pożarną i Straż Graniczną. Policjanci w rozmowie z ojcem dziewczynek ustalili, że starsza córka wybierając się na spacer, zabrała ze sobą wózek dziecięcy. Funkcjonariusze patrolując teren, zauważyli na drodze leśnej ślady wózka i pojechali w tym kierunku. W odległości kilku kilometrów od wjazdu do lasu, na drodze zauważyli 14-latkę z wózkiem, w którym spała jej młodsza siostra. Starsza dziewczynka oświadczyła, że straciła rachubę czasu, ale już miały wracać do domu.

Dziewczynki całe i zdrowe trafiły pod opiekę ojca.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here